Loading...

درباره ما

پس از چند سال تجربه موفق در امور فروش و خدمات رسانی موفق، سی برندز اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی در دنیای مجازی نموده است. در سی‌برندز هدف ما ارائه با کیفیت ترین کالاها با قیمتی مناسب به شما عزیزان می باشد. در سی برندز شما می توانید انواع کالاها نظیر لوازم آرایشی، عطر، کیف، صنایع دستی و … را با قیمتی بسیار مناسب خرید کنید.

کالاهای سی برندز به طور مستقیم از تولید کننده تهیه شده و به دست شما می رسد. همیشه سعی ما بر این بوده است که واسطه ها از میان برداشته شوند تا تولید کننده ایرانی بتواند مستقیما کالای خود را به دست مصرف کننده برساند. همه چیز در سی برندز شفاف است، شما می توانید به راحتی با تولید کننده در ارتباط باشید و حتی کالاهای خود را همانطور که دوست دارید سفارشی کنید. ما تنها رابط شما خواهیم بود و محصول را تهیه کرده و به دست شما می رسانیم. برای بسیاری از محصولات قابلیت بازگشت و مرجوع تعبیه شده است و در صورت رعایت قوانین ما به راحتی می توانید کالای خریداری شده را بازگردانید. سی برندز اکنون قوی تر از گذشته سعی دارد تا بار دیگر فضایی شاداب و پر نشاط را در بازار کسب و کار مجازی ایجاد نماید.

ما در سی برندز بخش های متعددی در نظر گرفته ایم و اینجا هیچ قیمتی برای مشتریان مقطوع نیست و شما می توانید با هماهنگی ما محصول را با قیمت پیشنهادی خود تهیه کنید، چیزی که در هیچ سایت ایرانی مشابه ندارد، چرا که کالای ما مستقیما از تولید کننده تهیه می شود. سی برندز برای شما بهترین ها را آرزو دارد، امید است که کنار هم باز هم به موفقیت های بزرگتری دست یابیم.

پل های ارتباطی سی برندز با شما:

شماره تلفن: 5453 2842-021

آدرس ایمیل: sales@30brands.com

ما در هفت روز هفته از ساعت 9 الی 17 پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود. 

نظرات
    برگشت به بالا